Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22

ECO biuro coworking to przestrzeń coworkingowa, która oferuje elastyczne rozwiązania pracy dla różnych firm i osób indywidualnych. Przestrzeń ta została zaprojektowana z myślą o ekologii i zrównoważonym rozwoju, co oznacza, że ​​wszystkie materiały wykorzystane do budowy biura zostały wybrane w sposób ekologiczny i zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju.

W biurze znajduje się wiele przestrzeni pracy, w tym sala konferencyjna, gabinety prywatne oraz otwarta przestrzeń coworkingowa. Oprócz tego, ECO biuro coworking oferuje dostęp do profesjonalnej kuchni oraz strefy relaksu, gdzie można odpocząć między pracą w atmosferze roślin tlenowych.

W ECO biuro coworking można wynająć biurko na krótki lub długi okres czasu, w zależności od potrzeb. Pracownicy mają dostęp do szybkiego internetu, drukarek oraz innych urządzeń biurowych. Istnieje również możliwość korzystania z usług administracyjnych i wsparcia technicznego, co ułatwia prowadzenie działalności w biurze coworkingowym.

Wszystko to sprawia, że ECO biuro coworking to idealne miejsce dla przedsiębiorców, freelancerów i innych osób, które szukają elastycznego i ekologicznego miejsca do pracy.

 

Szukasz komfortowego, a zarazem ekologicznego i ekonomicznego miejsca pracy dla swojego teamu? Potrzeba Ci biura, które dostosuje się do specyfiki Twojej pracy, a także pomoże spełnić wymagania formalne? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc i wreszcie zaoferować rozwiązanie idealne! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, profesjonalnej obsługi i spersonalizowanej oferty najmu.

Cennik usług

_
1 godzina(godzina zegarowa)20 zł netto
7:00 do 14:00(7 godzin zegarowych)70 zł netto
14:00 do 21:00(7 godzin zegarowych)70 zł netto
1 miesiąc(wszystkie dni robocze po 7 godzin zegarowych od 7:00 do 14:00 lub od 14:00 do 21:00)1 000 zł netto
1 godz.50 zł netto
3 godz.130 zł netto
5 godz.230 zł netto
7 godz.330 zł netto

Wirtualne biuro

Zakładasz nową działalność i musisz podać siedzibę firmy? A może potrzeba Ci adresu, który wyróżni Cię na tle konkurencji i podkreśli profesjonalizm działalności? Wybierz opcję wynajmu biura na godziny, zaoszczędź pieniądze i czas, pozwól innym wesprzeć Cię w Twoim biznesie! W Synergroup wspieramy naszych kontrahentów i klientów na wielu płaszczyznach. Oferujemy doświadczenie wielu ekspertów z najróżniejszych branży, dbając o to, byś Ty mógł skupić się wyłącznie na swoich obowiązkach. Jeśli do tej pory brak biura zdejmował Ci sen z powiem, dziś możesz odetchnąć z ulgą – jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy oraz Twojego budżetu.

Wiesz za co płacisz

Jeśli jesteś freelanserem, który większość czasu pracuje z domu wiesz dobrze, jak absurdalnym wydatkiem zdaje się comiesięczne opłacanie wynajmu drogiego biura w centrum miasta. Praktycznie z niego nie korzystasz, a i tak pochłania ono dużą część Twojego budżetu na koniec miesiąca. Alternatywa? Biuro na godziny, dni lub tygodnie – ale w tym wypadku wszystko zależy od Ciebie! Płacisz ustaloną wcześniej stawkę za czas, który spędzasz w lokalu. Możesz korzystać z niego w dowolnym momencie, pracować samemu lub zorganizować spotkanie z klientem, a nawet konferencję!

Dlaczego Synergroup?

Biura Synergroup to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm mających swoje siedziby w domach oraz dla tych przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają działalność. Wirtualne Biuro to prosty i efektywny sposób, aby podnieść prestiż i wiarygodność Twojej firmy – jednocześnie zapewniając sobie minimum wydatków. Zaufaj naszemu doświadczeniu i znajomości rynku, pozwól, że dalej poprowadzimy Cię już za rękę!