Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22

Kto chociaż raz odpowiadał za organizację firmowego eventu ten wie, jaki niesie to za sobą ogrom pracy, poświęconego czasu, stresu i… jeszcze więcej stresu. Im większa firma oraz im ważniejsze wydarzenie tym więcej elementów należałoby ze sobą pogodzić. Dla jednaj osoby może okazać się to zbyt wiele, ale dla kilku? Czasami porozumiewanie się między sobą w teamie zajmuje jeszcze więcej czasu i powoduje jedynie powstawanie zbędnych niedomówień. Gdyby tylko można było powierzyć to komuś z zewnątrz… Teraz można! Zaufaj Synergroup i naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży.

Jaki zakres działalności obejmuje Synergroup?

Zorganizujemy dla Twojej firmy każde wydarzenie, weźmiemy na siebie odpowiedzialność za jego prawidłowy przebieg i zadbamy o zadowolenie zaproszonych gości od A-Z. Ze spokojem możesz powierzyć nam zorganizowanie między innymi:

  • otwarcia lub premiery,
  • pikniku firmowego lub imprezy plenerowej,
  • szkolenia lub konferencji,
  • uroczystej gali jubileuszowej,
  • eleganckiego spotkania z kontrahentami,
  • kameralnej lub hucznej wigilii firmowej.

Dobra organizacja to nasza specjalność

W Synergroup przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby wszystkie nasze działania były nie tylko dobrze zaplanowane, ale i adekwatne do oczekiwań ze strony zleceniodawcy. Dlatego już na początku przeprowadzamy wywiad z osobą decyzyjną, a czasami również pracownikami firmy, wyznaczamy jasne cele i rozpisujemy plan działania. Jeśli zachodzi taka potrzeba bierzemy na siebie załatwienie wszelkich formalności w tym pozyskania niezbędnych zezwoleń czy dostarczenia w różne miejsca kompletu dokumentów. Z odpowiednim wyprzedzeniem rezerwujemy atrakcje oraz wynajmujemy wybrane miejsca. Ściśle współpracujemy z podwykonawcami i sprawdzonymi artystami, dzięki czemu unikamy stresowych sytuacji w dniu eventu.

Dlaczego Synergroup?

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenie zaproponujemy Ci optymalny budżet i powiemy, jak wykorzystać go w 100%. Zapanujemy nad koordynacją wszystkich podwykonawców, przygotujemy dokumentację, zadbamy o przejrzystość umów i rozplanujemy działania od A-Z. Kiedy Ty będziesz spokojnie zajmował się swoją codzienną pracą, my przygotujemy niezapomniane wspomnienia dla Twoich pracowników, kontrahentów i przyjaciół.