Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22

Upadłość Konsumencka

Temat oddłużania, restrukturyzacji i upadłości konsumenckiej może być dla wielu osób trudny i stresujący. Dlatego dzisiaj chciałbym przedstawić kilka informacji na ten temat, abyś mógł lepiej zrozumieć te pojęcia i ich znaczenie.
Oddłużanie to proces, w którym osoba lub firma dąży do spłaty swoich zobowiązań finansowych wobec wierzycieli. Może to obejmować negocjacje z wierzycielami w celu zmniejszenia salda zadłużenia, ustalenie nowych warunków spłaty lub zawarcie umowy o spłacie w ratach. Oddłużanie może pomóc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej uniknąć upadłości.
Restrukturyzacja, z kolei, odnosi się do procesu dokonywania zmian w organizacji finansowej osoby lub przedsiębiorstwa w celu poprawy ich stabilności finansowej. W przypadku restrukturyzacji zadłużenie może być przeniesione na nowe warunki, a często dochodzi do zmian w planie spłaty długów. Celem restrukturyzacji jest zazwyczaj umożliwienie osobom lub firmom kontynuowania działalności i spłacenie zadłużenia w sposób bardziej wydajny.
Upadłość konsumencka, z kolei, jest formalnym postępowaniem, w którym osoba fizyczna, która nie jest w stanie spłacić swoich długów, może otrzymać ochronę przed wierzycielami i rozwiązanie swoich problemów finansowych. W ramach upadłości konsumenckiej można uzyskać plan spłaty, który uwzględnia możliwości finansowe dłużnika, a pozostałe długi mogą zostać umorzone.
Oddłużanie, restrukturyzacja i upadłość konsumencka mogą być trudne i czasochłonne, ale dla wielu osób stanowią szansę na odbudowanie swojej sytuacji finansowej i zaczęcie od nowa. Nie wahaj się szukać pomocy i wsparcia, jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej. Pamiętaj, że zrozumienie swoich praw i opcji może być pierwszym krokiem do odzyskania kontroli nad swoimi finansami.
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22

Jeśli prowadzisz swój biznes wiesz zapewne jak często przydałaby CI się porada prawnika. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy prowadzisz firmę z powodzeniem od wielu lat, na pewno nie raz czułeś niepokój związany z podpisaniem jakiejś nie do końca zrozumiałej umowy… Czym może grozić takie intuicyjne podpisywanie dokumentów nikomu tłumaczyć nie trzeba, ale czy jest w takim razie jakiś sposób, aby poradzić się ekspertów nie wydając przy tym fortuny? Właśnie przybywamy Ci z pomocą!

Doradztwo zawsze i wszędzie

Kiedy chcesz umówić się na spotkanie z prawnikiem musisz przedzwonić do kancelarii, przemiła sekretarka umówi cię na wolny termin, a im lepszy specjalista od kruczków prawnych tym dłużej będziesz musiał czekać. Ty jednak nie zawsze masz czas, potrzebujesz konsultacji tu i teraz, co robić? Dzięki naszej usłudze prawnika online masz dostęp do pomocy prawnej zawsze, gdziekolwiek jesteś. Procedura jest bananie prosta, dzwonisz, przedstawiasz swoją sprawę i czekasz na uwagi z drugiej strony. Wszystko załatwiasz telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu!

Dla kogo ta usługa?

Dla małych, średnich i dużych firm działających w Polsce, ale i za granicą. Ich właścicieli, członków zarządu, a także managerów, kierowników, a nawet pracowników poszczególnych działów.

W czym będziemy mogli Ci pomóc?

  • Doradztwo prawne na każdym etapie inwestycji i funkcjonowania działalności.
  • Przygotowanie umów, kontraktów, klauzul i innej potrzebnej dokumentacji.
  • Pełna analiza ryzyka prawnego.
  • Mediacje, negocjacje i ugodowe rozwiązywanie sporów.
  • Fachowa reprezentacja klienta.

Dlaczego Synergroup?

Współpracując z nami nie musisz znać się na wszystkim – od tego właśnie są nasi eksperci, którzy stanowią Twoje silne wsparcie w biznesie. Aby zabezpieczyć się na wypadek źle podjętych decyzji, niewłaściwie zinterpretowanych umów czy negatywnie rozpatrzonych wniosków – wystarczy, że w dowolnej chwili skonsultujesz się z naszym prawnikiem online. Szybko, sprawnie i rzetelnie, a Twoja skuteczność w branży wzrośnie nawet o 50%!

Cennik usług

Pisanie skarg i wniosków  od 100 PLN
Pisanie i weryfikacja umów  od 100 PLN
Pisanie pozwu rozwodowego od 300 PLN
Upadłość konsumencka, oddłużanie od 1500 PLN
Zakładanie i doradztwo dla jednoosobowej działalności gospodarczej od 0 PLN
Obsługa prawna jednoosobowej działalności gospodarczej od 300 PLN
Zakładanie i doradztwo dla spółek kapitałowych od 500 PLN
Restrukturyzacja spółek z o.o.  od 1500 PLN
Likwidacja spółki z o.o. od 1500 PLN
Upadłość gospodarcza od 2000 PLN

NIE ZNALAZŁEŚ USŁUG DLA SIEBIE?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS:

Z usługą Prawnika idealnie komponuje się :