Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22

Jeśli myślisz o zorganizowaniu ciekawej imprezy integracyjnej, podczas której uczestnicy będą nie tylko świetnie się bawić, ale i poprawią relacje między sobą, podkręcą zdolności pracy zespołowej i rozwiną wzajemne zaufanie – nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Jesteśmy idealnie dopasowani do Twoich potrzeb

Na wstępie naszej współpracy przeprowadzimy szczegółową analizę potrzeb i oczekiwań Twojego teamu. Poznamy specyfikę Waszej firmy i styl pracy zespołu. Porozmawiamy osobiście z osobą odpowiedzialną za organizację tego eventu i dopiero na tej podstawie zaproponujemy kilka gotowych scenariuszy. Jako organizator imprez integracyjnych z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że kluczem do dobrej zabawy jest dostosowanie jej warunków do kultury organizacyjnej konkretnej jednostki, a także osobowości samych uczestników.

Jaki będzie potrzebny budżet?

Zawsze już na samym początku współpracy ustalimy z Tobą szacunkową kwotę, jaką możesz przekazać nam do dyspozycji. To od tego będzie zależało czy działamy na wąską, czy raczej szeroką skalę. Na podstawie wyliczeń przygotujemy Ci precyzyjny plan wydatków, w skład których mogą wejść między innymi:

  • koszty podróży i/lub noclegów,
  • wynajem lokalu,
  • oprawa muzyczna,
  • wynajem animatorów, wodzireja, dodatkowych atrakcji,
  • wynajem sprzętu do oświetlenia i nagłośnienia,
  • catering,
  • obsługa kelnerska i barmańska,
  • atrakcje w terenie.

Dlaczego imprezy integracyjne mają sens?

Ciekawie zorganizowana impreza integracyjna ma niezwykłą moc i sprawdza się świetnie zarówno w przypadku grup ludzi pracujących ze sobą lata i znających się jak łyse konie, jak i w sytuacji gdy do teamu dołączają nagle zupełnie nowe osoby. Oczywiście w ramach tak zwanej integracji można po prostu wybrać się na pizzę, ale czy to wpłynie realnie na poprawę jakości relacji wśród Twoich pracowników? Podczas spotkań firmowych zazwyczaj tworzą się charakterystyczne grupki. Ludzie zajmują miejsca przy stoliku otaczając się tymi osobami, które znają najlepiej. W efekcie po powrocie z integracji tak naprawdę nic się nie zmienia, a i wspomnienia budżet wydany na napoje i przekąski zdaje się być wyrzucony w błoto. Zaletą odpowiednio przygotowanego wyjazdu integracyjnego jest przede wszystkim to, że usprawnia on komunikację w firmie, uczy nawiązywania nowych relacji (nawet między pracownikami wyższego i niższego szczebla czy też między zespołem a kierownictwem). To nie tylko świetny sposób an odpoczynek, ale i regenerację sił, zbudowanie morali w zespole, który chętniej wróci do realizacji biznesowych wyzwań.

Dlaczego Synergroup?

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży owocuje nienaganną organizacją i szybkością podejmowanych decyzji. Wiemy co doradzić Ci, aby wykorzystać budżet jak najbardziej efektywnie, a jednocześnie nie przepłacić. Poprowadzimy Cię jak za rękę, zorganizujemy wszystko od A-Z i zdejmiemy Ci z barków ciężar odpowiedzialności za kolejne obowiązki, na które przecież nie masz czasu, Prawda?