Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22

W dzisiejszych czasach prowadzenie jakiejkolwiek działalności bez odpowiedniej reklamy mija się z celem. Konkurencja rośnie jak grzyby po deszczu, nowe firmy oferują coraz więcej za coraz mniej, a Ty musisz utrzymać się na powierzchni i sprawić, aby to właśnie z Twoich produktów lub usług chcieli korzystać konsumenci. Wszystko to wydaje się zapewne oczywiste, ale zatrudnienie specjalisty ds. marketingu na pełen etat to nie małe koszta. Do tego dochodzi konieczność współpracy z grafikami czy fotografami… Chyba, że zdecydujesz się na współpracę marketingową z Synergroup!

Team specjalistów do Twojej dyspozycji

Tu na Twój sukces nie pracuje jedna osoba, a cały zespół! Graficy, copywriterzy, eksperci od PR’u, a także social media ninja i specjaliści od Google ADS oraz SEO. Z takim teamem po swojej stronie nie musisz bać się niczego. Każda kampania reklamowa zostanie przygotowania od A-Z zgodnie z założonym planem. Materiały pojawiające się na temat Twojej firmy w sieci będą jakościowe, ciekawe i zachęcające do zakupu. W czasie gdy Ty będziesz zajmował się nadal prowadzeniem firmy, my zaopiekujemy się nią i podkręcimy sprzedaż, wygenerujemy większy ruch i popracujemy nad customer experience dbając o wysoki poziom zadowolenia Twoich klientów.

Strategia marketingowa dla Twojego biznesu

Kiedy inni wciąż próbują działać po omacku i testować wszystko metodą prób i błędów Ty będziesz do przodu o kilkanaście lat doświadczenia w branży naszego zespołu. Na wstępie przeprowadzimy z Tobą wywiad, wykonamy audyt strony www oraz wszystkich kont i narzędzi, z których korzystasz. Podpowiemy Ci jakich zmian należy dokonać, a następnie zaplanujemy precyzyjnie sposób komunikacji i budowy contentu pod szyldem Twojej marki. W ten sposób każdy post na Instagramie, najmniejsza ulotka czy baner reklamowy, będą ze sobą spójne, a Ty z czasem zyskasz rozpoznawalność i zaufanie wśród odbiorców.

Dlaczego Synergroup?

W naszym teamie pracują wyłącznie specjaliści w swoim fachu z minimum kilkuletnim doświadczeniem. Znamy zasady działania rynku, specjalizujemy się w analizowaniu raportów i wiemy wszystko o aktualnie panujących trendach. Z nami Twoja firma wejdzie na zupełnie inny poziom PR’u i marketingu, a Ty odnotujesz długofalowe zyski z poczynionych na ten cel inwestycji.

Działamy kompleksowo

Niezależnie od tego czy chcesz działać głównie w sieci, czy jednak off-line my przygotujemy wszystko za Ciebie. Zaprojektujemy ulotki i reklamę outdoor, zaplanujemy kampanie w Google ADS i META ADS, przejmiemy komunikację w social mediach, a nawet zajmiemy się koordynacją dużych projektów takich jak spoty reklamowe czy wideo wizerunkowe. Z Twojej strony potrzebna będzie nam jedynie akceptacja nadesłanych propozycji, żadnych dodatkowych obowiązków i konieczności uczenia się nowych funkcji i zasad panujących w dynamicznym świecie marketingu i reklamy.