Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22

Twoja firma zajmuje się handlem, a Ty każdego dnia wysyłasz dziesiątki lub setki paczek, które muszą jak najszybciej trafić do swoich nowych właścicieli? Zastanawiasz się jak usprawnić cały proces, odciążyć pracowników i zautomatyzować część ich obowiązków? Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Dedykowana opieka

To tak szybkie, proste, a zarazem wygodne rozwiązanie, że sam będziesz w szoku!
Jeśli chcesz rozwijać swój biznes i zależy Ci na świetnej obsłudze przesyłek dzięki abonamentowi w Synergroup będziesz mógł wygodnie zarządzać transportem swoich paczek z dowolnego miejsca na świecie mając pewność, że zostaną odebrane i dostarczone w pełni bezpieczny i optymalny czasowo sposób.

Kompleksowa obsługa

W ramach naszej współpracy zapewnimy Ci transport drogowy, morski lotniczy i kolejowy. Wyślemy Twoje listy, przesyłki kurierskie, przesyłki pobraniowe, paczki, palety, a nawet całe kontenery! Wszelkie kwestie organizacyjne są po naszej stronie. Ty informujesz nas o zadaniu do wykonania, my realizujemy je od A-Z raportując Ci o postępach i wynikach.

Dlaczego Synergroup?

Czy wiesz, że jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji zamówień w Twojej firmie aż o 70%? Tak, to możliwe. Pomyśl tylko ile możesz na tym zaoszczędzić i ile zarobić w skali jednego roku. A teraz pomyśl, że gwarantujemy Ci optymalizację kosztów dystrybucji, która może dać przynieść Ci oszczędność na poziomie nawet 30%! Nie czekaj, skontaktuj się z nami, dobierzmy plan działania i podpiszmy umowę.

Cennik usług pocztowych (netto)

Zwykły

Polecony


Odbiór zwykły

2 zł./szt.

3 zł./szt.


Odbiór i skanowanie

3 zł./szt.

4 zł./szt.

Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza?
Zadzwoń lub napisz: tel.(+48) 43 842 06 00, e-mail kontakt@poczta-polska.pl
Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00