Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22
Synergroup - 2024-07-22

Czy wiesz, że gadżety firmowe to nie tylko dodatek do paczek rozdawanych w trakcie targów? To także miły akcent świąteczny i ważny dodatek do zamówień, który pozwoli na dłużej zapamiętać Cię potencjalnym i stałym klientom. Do tej formy reklamy należy podejść jednak z głową, trzymając się kilku najważniejszych zasad.

Kiedy otrzymujesz prezent, milej Ci się robi, gdy widzisz, że został przygotowany z myślą o Tobie. Staje się przez to cenniejszy i od razu naładowany pozytywnym ładunkiem emocjonalnym. Ten sam efekt osiągniesz projektując pod siebie własne gadżety firmowe. Butelka wina z własną etykietą? A może piękny zestaw filiżanek z dyskretnym logo marki? Możliwości jest wiele, ale nasi graficy i projektanci będą już wiedzieli co sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej!

Obrandowanie gadżetów

Rozdając klientom czarne parasolki na pewno wpłyniesz na poziom ich ochrony przed deszczem, ale to wszystko. Podobnie ma się sytuacja z wielkimi koszami prezentowymi pełnymi słodyczy i herbat, które często trafiają do kontrahentów w okresie świątecznym. Bez obrendowania, a więc logo Twojej firmy – takie podarunki nie spełniają zupełnie swojej funkcji. W Synergroup zatrudniamy specjalistów od marketingu i doświadczonych grafików – z ich pomocą nawet najmniejszy gadżet zyska nowe oblicze i stanie się narzędziem do budowania pozytywneg PR’u w Twojej firmie.

Wybór akcesoriów

Chociaż kubek, notatnik i długopis wydają się szczytem możliwości większości firm w Polsce, tak naprawdę jest to dopiero wierzchołek góry lodowej. Klientom, pracownikom i kontrahentom można bowiem podarować wiele wspaniałych gadżetów, które wcale nie muszą być drogie w zakupie – a z pewnością pozwolą wyróżnić Twoją firmę w tłumie. Jeśli brakuje ci czasu na przeglądanie oferty sklepów i hurtowni – zostaw to nam. Przygotujemy listę wraz z propozycjami cen i wspólnie wybierzemy takie gifty, które sprawdzą się w Twojej branży najlepiej.

Dlaczego Synergroup?

W naszym teamie znajdziesz nie tylko marketingowców z wieloletnim stażem, ale też sprawnych projektantów, stylistów, grafików i copywriterów. Razem jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie wyjątkowe gadżety firmowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Podejmując tę współpracę będziesz mógł być pewny, że Twoje upominki nigdy nie trafią bezpośrednio do kosza!